Ezel_mendi kérdése:

Mikor jön meg a pénzem?

Figyelt kérdés

Szeretném itt megkérdezni hogyha bankon belül (K&H) átutaltak a kártyámra pénzt (Netbankon keresztül),akkor mikor érkezik meg az én kártyámra a pénz? Utoljára ma ( hétfőn) néztem meg 16.40-kor de semmi...

Hogy működik ez a netbankos átutalás dolog ?


Gondolom ott utalták mert késő este küldték, képernyőképet készítettek róla telefonnal.


2017. júl. 31. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Törvény szerint 4 óra. Ha én magánszemélynek utalok mindig odaér időben. De érdekes mert a villanyszámla 2 nap alatt ér oda. Ha este utalt az illető amint mondod,ma reggel a számládon kellett volna lenni.
2017. júl. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
A kártyádon van a pénz szerinted? Mi történik ha a kártyád összetörik? Akkor elveszik a pénzed?
2017. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

1.- nem a kártyádra, hanem a bankszámládra érkezik a pénz

2.- tegnap vasárnap volt, ha késő este utalta, akkor nem tudta teljesíteni, végrehajtani a bank, mivel nincs banki nyitvatartás. Ebből kifolyólag csak zárolja a bank az utalást, de az illető akár vissza is vonhatja az utalást pl. egy óra múlva.

És igen, max 4 órán belül teljesülnie kellett volna - szóval ott valami nem stimmel...

2017. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!