Paypal segitseg surgosen?

Figyelt kérdés

Link Bank account -ot mit kel csinaljak?

International bank account number???

Add funds using Trustly--Hogyan rakjak fel penzt bankartyarol?


2017. júl. 16. 10:02
 1/3 A kérdező kommentje:

Itt a 4 kep amihez valaszt szerertnenk


[link]


[link]


[link]


[link]

2017. júl. 16. 10:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Na most tisztázzuk mivel bankkártyát adtál hozzá kell neki a 4 számjegyű megerősítő kód amit az első képen látunk. Na erre szépen várnod kell pár napot mire a saját bankod elkönyveli azt a levonást amit a paypal levont a számládról és akkor az e-bankodban a számlatörténetben vagy nem tudom nálad hogy van de ott majd fogod látni, vagy ha kapsz havi számlakivonatot azon is rajta lesz. De ha nagyon sürgős akkor is ott van az az opció hogy felhívod szépen a bankot 24 órás ügyeletet elmondod mi a kínod és megmondják neked. Én bankszámlát nem adtam hozzá csak bankkártyát Paypalhoz és én például tudom használni, tudok más paypal fiókra pénzt küldeni, tudok paypallal fizetni.
2017. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Esmit kell beirjak a 3 kephez


ID Logare:

Parola/Codul Token-ului:

2017. júl. 16. 10:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!