Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior webkártyának van...

OTP Junior webkártyának van havi díja?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 hónapban 600 forintot lenyúltak. Felszámoltak díjakat az sms küldésért, holott ezt a szolgáltatást már többször lemondtam a netbankban, de mindig automatikusan újra aktiválódik. Júniusban igényeltem webkártyát, ennek tudtommal 100 forint a havi díja. Ezzel automatikusan új szerződést kötöttünk, mert a bankkártyám lejárt (azóta már jött új, az pénzbe kerül?), de világosan megmondtam a nőszemélynek, hogy nem kell semmi extra, ingyen legyen, mint eddig. Ebben a hónapban 27 forintot egy sms-ért, 150 forintot pedig az otp direkt szolgáltatásért nyúltak le. Múlt hónapban nem léptem be, de nem is kaptam tőlük sms-t.

Nem tudom mi az az otp direkt, amiért lehúztak, de a két hónap alatt maximum 300 forintot vehettek volna le, ennek az összegnek viszont a duplája tűnt el.

Lehetne kezdeni valamit ezzel az otp direkttel?

Vagy az hozzá tartozik a webkártya szolgáltatáshoz?


2017. júl. 11. 17:25
 1/1 A kérdező kommentje:
Megnéztem mindkét hónapra a számlatörténetet, és 186 ft nincs rendben, ez egyszerűen szublimálódott.
2017. júl. 11. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!