Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cofidis hitelkérelem sikeres...

Cofidis hitelkérelem sikeres előminősítése!?

Figyelt kérdés

Üdv!


A tegnapi nap folyamán pozitív előminősítést kaptam Cofidis hitelkérelemmel kapcsolatban. Számítástechnikai hardverek vásárlásáról lenne szó, pontosabban az iPON-ról. Önerő nincs, fizetésem... hát ahol én lakom ez magasnak számít szóval elég jó (150-230000 között).Semmiféle tartozásom nincs, se kutyám, se macskám, szóval semmi nincs a nevemen egyedül a bankomnál egy "A" hitel ami szinte 0... munkahelyemen véglegesítve vagyok, szóval több éve állandó... Ahogy azt írtam, pozitív előminősítést kaptam. 36 hónapra kértem, havi 12000ft THM-el együtt... Nem egy eget verő összeg...

A továbbiakban már csak a futárra kell várnom, hogy elvigye a fontos iratokat, szerződést stb.


A kérdésem az lenne, hogy mégis mire számítsak, van mire várnom, vagy főbe lőhetem magam, hogy a Cofidis-hoz fordultam?


Köszönöm a válaszokat előre is!



2017. júl. 5. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
páromnak van hitele náluk, párszor adódott h nem tudta fizetni, de küldtek levelet, fehivták, próbáltak egyeztetni másik törlesztési összeget stb, tehát ugy jó arcok
2017. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
12ezer, az szinte semmi. Kétlem, hogy ne adnának-egyedül a korod lehet esetleg kifogás (mennyi?), vagy, ha albérletben laksz, kötekedhetnek..
2017. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!