Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Direktbe nem tudok belépni...

OTP Direktbe nem tudok belépni, mert nem kapok SMS-t, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Helyesen írok be minden adatot, a telefonszámom sem változott meg, de nem kapok SMS-t. Korábban semmi probléma bem volt, mindig jött a kód 10 mp-en belül.
2017. júl. 4. 17:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Közben tárgytalanná vált a kérdés, a hiba a telefonomban keresendő, nem a bankkal van a probléma.
2017. júl. 4. 17:36
 2/4 anonim ***** válasza:
De mennyivel egyszerűbb volt feljönni ide, belépni, kiírni a kérdést, mint gondolkodni ugye?
2017. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenesetre javaslom a QR kódos aláírást, egyszerűbb és megbízhatóbb, mint az SMS alapú, ráadásul az SMS-ek után bizonyos limit fölött fizetni kell, QR kód esetében ilyen nincs.
2017. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Gondolom veled még sosem esett meg, hogy rövidesen azután jöttél rá a megoldásra, miután segítséget kértél. Nem, nem ide rohanok minden problémámmal, mint ahogy azt a megkésett reakcióm is példázza rendkívül hasznos válaszodra. Tudtommal ez az oldal arra való, hogy kérdezzen az ember, ha valamit nem tud, és mivel az OTP oldalán nem találtam semmilyen kielégítő választ és már órák óta, többszöri próbálkozásra sem sikerült hozzáférni a fiókomhoz, így ide fordultam megoldásért, addig is próbáltam magam megoldani a problémát, és közben sikerült is.
2017. júl. 13. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!