Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakás-, illetve nyugdíjtakarék...

Lakás-, illetve nyugdíjtakarékokon kívül milyen kamatot is adó, takarékoskodási lehetőségek léteznek?

Figyelt kérdés

Szívesen tennék félre pénzt nyaralásra, gépjárműre, vagy csak úgy fialtatnám a pénzemet és szabadon használnám fel. A neten nem igazán találok ezekről semmit, pedig létezniük kell. Vagy nem?

Lényekében olyan intézményt keresek ahova bármennyit fizethetek havi rendszerességgel, kamatot pakolnak rá, szabadon felhasználhatom és vigyáznak a pénzemre. Minden részlet érdekel. Laikus vagyok a pénzügyekkel nem tudom hogy működnek a dolgok. (25 F)



2017. jún. 28. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:

A legjobb kamat eléréséhez tudnod kéne hogy mennyi idő múlva akarsz majd hozzányúlni.


Pl. a Gránibanknál találsz olyan betétet ami 2,25% éves kamatot fizet, 3 havi lekötésre. De ha fél évig, 1 évig vagy 5 évig se akarsz hozzányúlni akkor jobb kamatot is találhatsz.

2017. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatakozom az előttem szólohoz, a min. 5 éves megtakarítások jobbak.
2017. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!