Wishen hogyan fizethetek PayPal számlával?

Figyelt kérdés
Valaki, aki már fizetett a wish.com-on paypal számláról, el tudná nekem magyarázni hogy hogyan is kell csinálni? Amikor megnyitom a PayPal fiókomat, és rámegyek arra az opcióra, hogy "Send payments" és azon belül a "Pay for goods or services" lehetőségre, akkor feldob egy olyan oldalt, ahova a kedvezményezett e-mail címét, vagy nevét kell beírni. Mit kellene tennem? Köszönöm előre is a segítséget!

2017. jún. 27. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mit csinálsz, de én telefonról szoktam ezt csinálni. A lényeg hogy wishen mielőt bármit is csinálok elmentem a kiválasztott terméket amit meg akarok venni, utána átállítom a pénznemet dollárra (USD) Aztán ha minden ok ezzel akkor kosárba teszem a terméket, rámegyek a fizetésre, bejön a PayPal oldala bejelentkezek a fiókommal és ott ugye kidobja hogy hogyan fizessek nekem a bankkártyám van hozzáadva így azt jelzi continue és ennyi az egész
2017. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendben koszi :) Ma kiprobalom :)

Egyebkent ezt gepen csinaltam, ezert lehetett mas :)

Azt meg hadd kerdezzem meg, hogy amikor az alkalmazasban ramesz a fizetesre, akkor neked egybol a paypal oldala jon be, nem pedig egy olyan oldal, ahol a bankkartyad adatait kerik?

2017. jún. 29. 07:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megvan, köszönöm :)
2017. jún. 29. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!