Pszicho88 kérdése:

Fizetett már paypal -al valaki OTP bankon belül?

Figyelt kérdés

2017. jún. 15. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Még nem történt ilyen. Te leszel az első. Ennek alkalmából pezsgővel és tortával fog köszönteni téged a személyzet.
2017. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Látom ma nagyon vicces kedvedben vagy.

Te melyik banknál bankolsz Ödönke?

2017. jún. 15. 20:05
 3/10 A kérdező kommentje:

Segítek, hogy a hozzád hasonló csökkent értelmi fogyatékosok is megértsék.


Fizetett - pénzt adni

már - múlt idő

-al - kötőszó

valaki - bármely személy, aki megfelel a szóban kritériumoknak

OTP - bank

bankon - bankon keresztül, bankon belül

belül - amiben megtörténik, teljesül a folyamat

? - kérdőjel


Csinált e már valaki Paypal accountot OTP banknál lévő kártyával, s hajtott e már végre így tranzakciót?


Na Ödönke!

Leesett már?

Mehet a pezsgő, meg a csodasüti?

2017. jún. 15. 20:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Még így az elemzés után sem j9ttél rá, hogy a kérdésed eldöntendő volt. Arra pedig igen és nem az adekvát válasz.


Egyébként a CIB-nél vagyok és több mint 10 éve használok Paypalt. Bárminemű kérdésre megtalálod a választ az interneten, csak tudni kell keresni. Hatalmas "irodalma" van a Paypal használatának magyarul is.

2017. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hogy egy kicsit beljebb kerülj a témával:

Nálam úgy működik, hogy igényeltem webkártyát (ingyenes) ahhoz tartozik egy külön bankszámla, ami mindig üres, és csak akkor vezetek át rá pénzt, ha vásárolni akarok Paypal segítségével (kártyával) Ezáltal sose lehet lenyúlni a pénzt, mert a számla üres, és csak akkor és annyi pénz kerül rá, amennyit éppen elkölteni szándékozom. Tehát ennek az az előnye, hogy nem a folyószámládhoz tartozó kártyát kell használni és rettegni hogy ellopják a pénzedet, hanem van egy külön számla és kártya, amiről nincs mit lenyúlni. Ez a haszna a webkártyának.

2017. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Elnézést a durva válaszért, de az első hozzászólás picit felhúzott. Értem és tudtam, hogy mire jó a paypal.

A webkártyát neten keresztül igényelted?

Ha igen mennyi idő, míg megjön? Van havidíja, éves díja, utalások után fizetendő díja ennek?

2017. jún. 15. 21:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Személyesen igényeltem.

Havidíja és éves díja nincs. Fizikailag nem is létezik, csak egy számsor az egész.

De az OTP-ről sajnos nem tudok nyilatkozni.

Ha nincs havi 500-700 forintod bankolásra, akkor nem ajánlom a CIB-et. Nekem kb ennyibe "fáj" havonta és szerintem korrekt ár. A folyószámlához tartozó bankkártyának van éves díja, kb 3500 Ft, tehát azzal kell számolni, szerintem a többi bank sem adja ingyen, legfeljebb kedvcsinálóként az első évi díjat elengedik.

2017. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értelek. Nem olcsó. Akkor az neked éves szinten 10 ezer körüli összegbe fáj.


Nekem olyan kéne, ami teljesen ingyenes és van esetleg valami minimális havidíja. Max. 200-300 Ft. A kártyáért való fizetés nem érdekel azt kifizetem, csak ne húzzanak le minden hónapban 500-600 forinttal, meg ne is % -os legyen. Nem tudom, tanácstalan vagyok. Erste bankot kilövöm, mert Egerben nincs ilyen bank, csak ATM -ük van ha jól tudom.


Nézelődök még a neten, holnap meg bemegyek az OTP -be.

2017. jún. 15. 21:54
 9/10 A kérdező kommentje:

Nézem és sok banknál feltétel, hogy havi szinten számlára kerüljön legalább a minimálbér összege.


Nekem nem utalnak számlára.

Még abban is benne lennék, hogy nincs havidíj, vagy 200-300 Ft körüli összes és ha vásárolok, vagy utalok, csak akkor kelljen fizetni. Lesz olyan hónap, mikor nem is fogok neten vásárolni, addig minimálisan szívjanak le pénzügyileg.

2017. jún. 15. 22:30
 10/10 Yoisten ***** válasza:

Kérdés önmagában értelmetlen, és az arra adott válaszok is.


1. PayPal-al senki nem tudd semelyik bankon "belül" fizetni, se OTP se egyéb esetében.

2 PayPal rendszer egy független szolgáltatás amelyhez kapcsolható bankkártya, bármely banké kritérium, hogy elektronikus fizetésre alkalmas legyen a kibocsájtott kártya, illetve hogy a terhelt számlán kellő fedezet legyen.

3 PayPal miatt nem kell külön számlát nyitni, és nem is terhelnek meg plusz bankköltséggel miatta (persze ettől még lehetnek ilyen célt szolgáló banki termékek, de ez a szimpla lehúzás kategória)

4 PayPal használata semmivel sem veszélyesebb mint más elektronikus / kártyás fizetési rendszer.

5 Jutalékot nem a bank, hanem a PayPal terheli rád, utalási tétel nagyságától függően (olvasd el a felhasználási feltételeket náluk)

2017. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!