Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudhatom meg, hogy az...

Hogyan tudhatom meg, hogy az OTP személyi kölcsönömből még mennyi van vissza?

Figyelt kérdés

1 éve vettem fel nagyjából és még kb. 1 évig törlesztek. Kíváncsi lennék összesen mennyit fizettem már vissza, de a bankszámla kivonatomon nincs erről infó.


Ha kikérem saját részre a KHR-t, akkor az részletezi hol tartok a törlesztéssel?


2017. jún. 6. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

"Hogyan tudhatom meg, "


1.- bemész egy OTP bankfiókba és ott megmondják

2.- ha van netbankod, akkor lehet, ott is meg tudod nézni - de lehet, most hüleséget mondtam


A KHR a NEMFIZETŐ adósok listája, amolyan feketelista - tehát azon nem fogsz szerepelni, ha rendesen fizetted.

Ha meg nem fizetted és rajta vagy a KHR-n, akkor már régen rossz.

2017. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Izééé, most kapkodtam 100 felé és lehet, hüleséget írtam az első válaszomban - ne nagyon vedd figyelembe :-)

Az egyetlen, ami biztos benne, hogy a bankfiókban megmondják. Bocs.

2017. jún. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezheted a bankban a fennálló tőketartozást, vagy kérhetsz egy KHR lekérdezést is a bankban (díjmentes), azon is látszik, mennyi az aktuális tartozásod.
2017. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1.210.000 Ft egészen pontosan.
2017. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

"A KHR a NEMFIZETŐ adósok listája, amolyan feketelista"


Nem egészen. Az a BAR-lista volt. a KHR-ben minden hitel fent van. A rendesen fizetett is.

"Ha kikérem saját részre a KHR-t, akkor az részletezi hol tartok a törlesztéssel?"

Annak elvileg benne kellene lennie, hogy mennyi volt a hitel és mennyi a tőkatartozás.


"Hogyan tudhatom meg, hogy az OTP személyi kölcsönömből még mennyi van vissza?"


Elvileg kellene kapnod havonta valamiféle tájékoztatást, esetleg az elején kellett kapnod részletezést, de általában a banktól is lekérhetőek a pontos adatok. Pl OTPDirekten (ha van, és rajta van a hitel is), de a bankfiókban mindenképp.

2017. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!