Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP és K&H dolgozók/ex dolgozó...

OTP és K&H dolgozók/ex dolgozók! Mi a véleményyetek erről?

Figyelt kérdés

Elég igennel, nemmel válaszolni is :)


1. Mennyire preferálják a tetoválást látható helyen? (pl. alkaron vagy csuklón? Amit azért el lehet rejteni...)


2. mennyire kényelmes az "egyenruha, munkaruha"; és milyen (rövid, hosszú ujjú, kötelező szoknya, avgy elég nadrág, esetleg fekete farmer?)??


3. Ti miért hagytátok ott? Miért szerettétek?


4. egyéb infó amit tudni érdemes.



Nagyon köszönöm! :)



2017. máj. 31. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
egyik kérdést sem úgy tetted fel, hogy lehessen rá igennel vagy nemmel válaszolni :-D
2017. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valóban. Pedig úgy indultam neki :DDD
2017. máj. 31. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak gyakorlatom voltam a KH-ban, de akkoriban ilyenek voltak az öltözködési előírásban:

Tetoválás látható helyen nem lehet. Férfi nem viselhet füllbevalót. Zárt cipő az elvárt. Nem viselhet nagy csattal rendelkező övet/nadrágszíjat, ami odavonzza a tekinteteket. A viselt ruháknak színben passzolniuk kell egymáshoz. Nem lehet rikító színű ruhadarabokat viselni. Ha ügyfelek rendszeres kapcsolatban van, akkor öltönynadrágot vagy esetleg vászonnadrágot kell venni, farmert nem lehet, és a nyakkendő kötelező. Nőknél kerülni kell a miniszoknyát és a túl magas sarkú lábbelit, illetve a mély dekoltázst és a túl sok sminket is. Szoknyához harisnyát kell felvenni. Szoknya helyett nadrág is lehet, de ha ügyfelekkel rendszeresen találkozik, akkor farmer nem, szakadt vagy koptatott stb. pedig egyáltalán nem. Kerülni kell a túl sok és feltűnő kiegészítőt, ékszert is.

2017. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgoztam egyik hegyen sem, viszont az OTP-ben láttam alkar tetoválást, K&H-ban orrpirszinget ügyintézőn.
2017. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!