Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp folyószámlahitel, ilyenkor...

Otp folyószámlahitel, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Megvolt a 3 hónap fizetés, több mint 40.000ft. Megkaptam a folyószámlahitelt, de 2 hónapig nem jött a számlámra túl sok pénz (kevesebb mint 40.000)

Megnéztem a netbankom, írta hogy a hitelkeret xy forint.

Az lenne a kérdédem, hogy ha nem jött kellő mennyiségű pénz a számlámra akkor mi van? Megszűnik a hitelkeretem vagy azt majd ha jön rá pénz újra fel tudom használni? Vagy megint várni kell 3 hónapot hogy meglegyen az átlag 40.000ft?


2017. máj. 29. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdésed azon részét, hogy "Vagy megint várni kell 3 hónapot hogy meglegyen az átlag 40.000ft?", de egy dolgot biztosra tudok: nem ártana, ha elolvasnád a szerződésedet, amit aláírtál a folyószámla hitelkeret megkötésekor.

Nagy valószínűséggel, amíg érkezik pénz a számládra, addig nem fogják felmondani a szerződést, de ha nem jön rá pénz vagy nem törleszted a minimális fizetendőt (pl. hitelkamat), akkor bizony felmondják és egy összegben követelik majd a pénzt.

2017. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt azert irtam bele mert annyi kellett ahhoz, hogy megkapjam egyaltalan.

Azota is jott ra fizeted csak nem erte el a 40.000ftot.

2017. máj. 29. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha huzamosabb ideig nem fog rá jönni annyi pénz, akkor fel fogják mondani és egy összegben fogják kérni a tartozást.
2017. máj. 30. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!