Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan és hova kapom a fizetés...

Hogyan és hova kapom a fizetést a főnökömtől?

Figyelt kérdés
Első munkahely, így nem vagyok jártas benne, a bejelentésnél nem kértek számlaszámot, persze majd megkérdezem, csak kíváncsi vagyok,hogy hogy lesz?!
2017. máj. 25. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Kitöltesz egy nyilatkozatot arról, hogy milyen számlaszámra kéred és oda fogják utalni.
2017. máj. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem kértek bankszámlaszámot, akkor logikusan csak készpénzben fizetnek.

Ha viszont csak utalással, akkor úgyis kérni fogják még a bérfizetés előtt a bankszámlaszámot, ne izgulj!

2017. máj. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm , tegnap elintéztük, elkérték a bankszamlaszamot. Nem is hallottam még olyanról, hogy van ahol kezpezben fizetnek .
2017. máj. 27. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Készpénzben kb. a Moszkva téren felszedett feketemunkásokat fizetik ki...
2017. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy miért kell ezt gondolni kapásból...


Nekem az eddigi 4 munkáltatómból 1 helyen fizettek bankszámlára, a többi helyen készpénzben kaptam. Most sincs bankszámlám.

Hivatalos bejelentett munkát végeztem mindig, mindig annyit kaptam, amennyi a bérlapomon volt, nő vagyok, és irodai munkát végzek, pár évem van már csak a nyugdíjig.

Ráadásul ezeknél a cégeknél nem én voltam az egyetlen dolgozó, tehát a többiek is hasonló módon kapták a fizetést. Két helyen lehetett választani, hogy vagy készpénzben, vagy bankszámlára. Ki hogyan akarta. Akinek hitele volt, az többnyire számlára kérte, a többi szinte mind készpénzben.

2017. máj. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!