Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Utalás lakcímre mennyi udő...

Utalás lakcímre mennyi udő allat ér oda? Hány nap?

Figyelt kérdés
2017. máj. 25. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapesetben a feladás utáni második munkanapon. Ha gyorsabban akarod, akkor drágább, a gyorsaságnak megfelelő arányban. Tehát a másnapi drágább, az aznapi meg még drágább. Feladáskor neked kell megmondanod, hogy melyiket választod.
2017. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rózsaszín csekkre gondolsz? Belföld vagy külföld?

Ha rózsaszín csekk és azért utalnál, mert Neked nincs bankszámlád, akkor jobban jársz, ha megkérsz egy megbízható ismerőst, hogy utalja el a számlájáról a pénzt, Te meg odaadod neki.

A rózsaszín csekk igazából nem nagyon jó senkinek: az utaló félnek sokba kerül (pl. 10 ezer ft-ig, 2 napos kézbesítéssel 715 ft, de másnapra 1015 ft), aki fogadja, annak meg lesnie kell a postást, ha nincs otthon, be kell mennie érte a postára, stb.


Íme a postai díjak: ha elég sokáig lefelé görgetsz, megtalálod az utalványok címszó alatt:

[link]

[link]

2017. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fodor István Ferenc válasza:
Számláról számlára másnap.
2017. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hozé don Padrafos ***** válasza:
Nem tudtam pénzt felvenni a számlámról, mert OTP fiókban nincs készpénz kifizetés covid miatt! Már megrendeltük a felújítási munkát, el is kezdték. A kőművest és a lakatosokat ki kellene fizetnem 2-3 nap múlva, mikor végeznek. A pénzt végül lakcímre utaltattam magamnak a számlámról internetbankból. 3 munkanap telt el azóta, de még semmi. Izgulok, hogy időben ideér-e. Az előleget vastag díjért automatából 3 adagban felvettem, hogy elkezdjenek dolgozni a tervezett időben, de sz-pjanak le, most komolyan! Orbán ráült a pénzemre, nem költhetem szabadon. Nem bulira meg drogra kell, nem is kődobálós tüntetést szervezek belőle, hanem munkát fizetnék ki, aminek valódi értéke van.
2020. okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hozé don Padrafos ***** válasza:
Most néztem meg a számlámat, és közel 20 ezer forintot levontak 1 milla utalásáért. Ennek egyik része a postai díj (11e), másik része a banki szolgáltatás díja. Hát nem egy bűnbanda ez? Ha a munkahelyemen lehetne kézbe kapnom a pénzt, eszembe nem jutna bankba tenni. Azért, hogy használják a pénzemet, még le is vonnak tőlem. Mekkora g-ciség.
2020. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hozé don Padrafos ***** válasza:
Megjött a pénz. Nem hozták házhoz, hanem egy utalványt hoztak, amivel a postára kellett menni, és ott sorban állni a covidos légtérben. A posta a bank melletti épületben van nálunk. 30 métert tett meg a pénzem 3 nap alatt, és 19870 forintba került a művelet. Automatából kis részletekben jobban megéri felvenni, ha nincs pénztári kifizetés.
2020. okt. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!