Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp junior kártyát hol fogadjá...

Otp junior kártyát hol fogadják el?

Figyelt kérdés
Azt írják, hogy az emblémával ellátott helyeken, vagyis ahova ki van téve az otp junior logója ? Bocsi a hülye kérdésért. Illetve ha tudnátok pár helyet ahol biztos elfogadják annak örülnék :)
2017. máj. 21. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kártyatársaság emblémájával ellátott helyen. Visa, Mastercard...


Egyébként mindenhol, ahol bankkártyát.

2017. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2017. máj. 21. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
14 éven aluliaknak szóló kártyával csak az OTP emblémás elfogadóhelyeken, mert az OTP a saját kártyáját adja, nem valami nemzetközi társaság kártyáját.
2017. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem a 14-24 éveseknek van meg
2017. máj. 21. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki írta azt a hülyeséget hogy az otp-nek saját kártyája van... Nekem is Otp juniorom van és MasterCard kártyát adnak. Mindenhol lehet vele fizetni, ahol "sima" bankkártyával lehet.
2017. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudod, ki írta? A 3. válaszoló. Nem látszik?


Amúgy én vagyok a 3. válaszoló. És bizony így van, 14 éven aluliaknak saját OTP emblémás kártyát adnak, nem MCO-ot. És a mai világban már egyáltalán nem szokatlan, hogy akár egy 14 aluli ember kérdez bankszámláról.


[link]


A tudatlanságod miatt nem kell mást lehülyézni, meg lepontozni, meg azért sem, mert nem olvasod el a teljes állítást.

2017. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) ment a zöld kéz
2017. máj. 23. 22:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!