Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kitől lehetne kölcsön kérni?

Kitől lehetne kölcsön kérni?

Figyelt kérdés
5 millióra lenne szükségem sajnos a bank nem ad mert nincsen meg 6 honapos munkaviszonyom, Vállalkozsára kéne kb. 5 -6-8 honap alatt, visszafizetném, kölcsön adási szerződssel 15 honap alatt. CSak nem tudom ki adna? Ez a vállakozás biztos, szerintetek kitől kérjek vay hogyan lehetne megoldani? Szerződdsel természetesen tanukkal, akár lehet 10 tanu is ügyvéddel együtt, . tehát nem meglopni akarom aki kölcsön ad.
2017. máj. 18. 20:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ki írta hogy megbuktam? Én azt írtam hogy egyéni vállalkozóknak nem adnak, csak x idő elteletével. én másfél éve vagyok egyéni vállalkozó, Nem irom le mennyi a bevételem. kb annyi Magyarország átlagbére, . . Vállalkozoinak minimum 3 évnek el kell telni és scak azután ad a bank. De ezt én mármegkérdztem tőlük, különben nem irnék ki kérdést. Hitel nekem most kell nem másfél év múlva, vagy 8 honap múlva, mert akivel bizniszelek, nem sokáig vár, különben másnak adja oda.
2017. máj. 18. 22:17
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Add el sos a lakást, vegyél ki albérletet, pár hónap múlva úgyis visszajön a pénz a biztos vállalkozásból és akkor veszel egy másik lakást.
2017. máj. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Lakás eladáshoz is több idő kell. Eladni nem szeretném, mert már megszoktam,
2017. máj. 18. 23:22
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
2-3hét alatt el lehet adni egy lakást ha sürgős, ennyi a hitelbírálat is lenne egy banknál.
2017. máj. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
De nekekem max sos-ben 5 nap alatt kell kölcwön. Küülönben ki se irnék kérdést, mert különben odaadja a másik érdeklődőnek, mivel hamar megtérülő ezért van rá bőven jelentkező csak mivel én jó "barátja" vagyok, ezért elöszőr nekem akarja adni. Aztán együtt csinálni.
2017. máj. 18. 23:52
 16/20 A kérdező kommentje:
Ha valaki most tud kölcsön adni max 2 és fél millió forintot, visszadok neki 3 milliót.
2017. máj. 18. 23:57
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan sajnos nem bízok benned, de nagyon szimpatikusan adtad elő a tervedet ezért valahogyan szeretnék segíteni. Küldöm a pénzenergiát!
2017. máj. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mire kell pontosan?
2017. máj. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"mivel hamar megtérülő ezért van rá bőven jelentkező csak mivel én jó "barátja" vagyok, ezért elöszőr nekem akarja adni. Aztán együtt csinálni."


Na, ez innentől már egy kicsit "bűzlik"...

Azért kell 5 millió ft, hogy valakivel együtt csinálj egy vállalkozást? És mi van akkor, ha a partner, azaz "jóbarát" szépen lehúz Téged?

Ismered azt a mondást, hogy "közös lónak túrós a háta"?

Van olyan ismerősöm, nem egy, aki valakivel közösen csinált valamit és az egyiket a lakásából forgatták ki, a másikat a saját testvére csapta be...


És hogy jött ki az a 15 hónap alatt visszafizetem?

Havi tiszta nyereség lenne benne min. 370 ezer ft, adózás, minden után? (15x370.000=5.550.000 ft) Mi a biztosíték rá?

2017. máj. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19-es vagyok és lehet, pontatlanul fogalmaztam, bocsánat.

Azt akartam kihozni belőle, hogy a "barátodnak" kell adni 5 millió ft-ot, amiért "átad" Neked valamit, amit aztán utána közösen csináltok... Hát, ez nem túl jó előjel... Nem gondolod, hogy inkább csak tőkéstárs illetve pénz kell neki? :-)

2017. máj. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!