Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem tudok pénzt kivenni...

Miért nem tudok pénzt kivenni az ATMből?

Figyelt kérdés

Limit nincs beállítva, pénz van rajta. 3 különböző bank automatájával próbálkoztam, de olyanokat ír ki, hogy not valid, nicht berichtigt, stb. A saját bankom (sparkasse) ATM-je szintén. A kártyám érvényessége is rendben van, és látható sérülés sincs rajta.

Mi lehet a baj?


2017. máj. 14. 11:25
 1/3 BaliPeti ***** válasza:
Hát ha not validot ír ki, akkor valamiért pedig biztos, hogy nem érvényes a kártya! Mennyire új a kártya? Nem lehet, hogy még nincs aktiválva? Mert ha még nem járt le, akkor lehet, hogy az a baj....
2017. máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaaajj, a lényeget elfelejtettem. Eddig rendesen működött.

Ugyan pénzt nem sikerült kivenni, de a benzinkúton kártyával fizettem, és semmi gond nem volt..

2017. máj. 14. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem a bankot kérdezed meg?
2017. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!