Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnénk felvenni lakáshitel...

Szeretnénk felvenni lakáshitelt jelzálog alapra. Mennyi esélyünk van?

Figyelt kérdés
23 hetes terhes vagyok és párommal szeretnénk felvenni jelzálog alapú lakáshitelt. Kb. 130 ezer ft bevételünk van havonta. Mennyi esélyünk van hogy adjanak? Jelenleg anyáméknál lakunk de nem bírom tovább! Mióta terhes vagyok már 2szer kaptam idegösszeroppanást miatta. Külön kell költöznünk. Ha tudtok még a lakáshitelen kívül valami megoldást, annak is nagyon örülnénk!
2010. máj. 15. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
nem tartom jó ötletnek így a hitelt.No meg kell hozzá min 25% önerő. költözzetek inkább albérletbe. ugyanazt a lakást olcsóbban ki tudjátok bérelni mint amennyit havonta kellene fizetni a hitelre a házért.
2010. máj. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!