Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mert valtja Az OTP atm keveseb...

Mert valtja Az OTP atm kevesebbe a dollart mint amenni a veteli vagy eladasi erteke?

Figyelt kérdés
Napokban kb. 1 dollar 285 ft volt a deviza vetel, a deviza eladas 291, van egy dollar alapi bankkartyam es 276 forintba valtja at, mert van ez?
2017. ápr. 26. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Most így első blikkre azt mondanám, hogy azért, mert ha ATM-ből veszel fel készpénzt, az valuta vételi árfolyamon megy. De én sem vagyok benne biztos, és hirtelen nem találtam meg egyik üzletszabályzatban vagy hirdetményben sem.
2017. ápr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy mi a valuta és a deviza között a különbség?
2017. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most az OTP dollar napi arfolyamra megyek. Ezek vannak: valuta veteli:277,28, valuta eladasi: 293,25, csekk veteli: 280,50, csekk eladasi: 290,03, deviza veteli: 282,41, deviza eladasi: 288,12, közép: 285,27. Ahogy az elso hozzaszolo irja, a legkisebbre valtotta: akkor pont a valuta vetel 272 ft. volt. Ez igy nem tul jo, amugy vasaroltam mar kartyaval,ugy jarok a legjobban, de nem boltban, ha nem kulfoldi oldalrol rendeltem ruhat, ott engedett termeszetesen kartyaval fizetni.Viszont Magyarorszagon boltban dollar alapu bankartyaval nem tudnek nem?Vagy ott is felkinalta valami atvaltast, es megint csak buknek rajta, es ott lennek mint a VALUTA VETELLEL NEM?
2017. máj. 11. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!