Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP webkártyával vásárolhatok...

OTP webkártyával vásárolhatok aliexpress-en?

Figyelt kérdés
OTP Junior kártyámhoz szeretnék webkártyát igényelni. Ez ugyanúgy teljes értékű, mint az eredeti?
2017. ápr. 12. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez csak arra van, hogy mindig annyi pénz van rajta amit ráteszel, igy ha ezzel fizetsz és feltörik ennek a kártyának az adatait nem tudják leszivni a pénzed csak amennyit rá tettél, én mindig ezzel fizetek a neten.
2017. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Annyiból nem teljes értékű, hogy nem viheted magaddal egy valódi boltba. Megkapod az adatait (név, kártyaszám, lejárat, CVC kód), és ezt meg is tudod nézni OTP Direkten, ha elfelejtenéd. És ezek az adatok elégségesek az interneten olyan helyeken vásárlásra, ahol van MasterCard fizetési lehetőség. Többek közt pl regisztrálható Paypalra is.
2017. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak igaza van, hogy nem teljes értékű, de mivel a kérdés az online használhatóságára vonatkozott (értelemszerűen amúgy is csak arra vonatkozhat), így igen, teljes értékű kártya.


Ahol a neten elfogadnak Mastercard kártyát, ezt is elfogadják. Ahol csak dombornyomott Mastercardot fogadnak el, ott is működik.


Korábban mint ha úgy lett volna, hogy Junior számlához nem lehet igényelni. Lehet, hogy azóta megváltozott. Nekem akkor lett amikor Jumpba kerültem.

Azóta pedig már másik banknál vagyok, ott is van hasonló kártyám.

2017. ápr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!