Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem tudom a bankkártyám...

Nem tudom a bankkártyám jelszavát! Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

A hónap elején az OTP-nél nyitottam folyószámlát, OTP junior...

A telefonomban volt a jelszó, de újratelepítette magát a telóm és elveszett! Mit tegyek??? Én idióta sehova se írtam fel. Ha bemegyek az OTP-be, igényelhetek új jelszót, vagy valami??

Az internetes OTPdirect jelszó sincs meg....


Egy idióta vagyok :"(


2017. márc. 20. 05:06
 1/6 A kérdező kommentje:
A bankkártya még nem érkezett meg postán.
2017. márc. 20. 05:11
 2/6 A kérdező kommentje:
A bankautomatában, amikor megkell adni a bankkártya jelszavát, a pin kódot, az egy 4 jegyű szám? Ezt akkor tudom meg, ha megkapom a bankkártyám? De emlékszem, hogy kikellett találnom egy jelszót, amire anya mondta, hogy ezt jegyezzem meg.... De nem emlékszem! Még sose volt bankkártyám!
2017. márc. 20. 05:25
 3/6 anonim ***** válasza:
A pin kódot a kártyával kapod meg.
2017. márc. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés!

Áruljuk el neked nemlétező bankkártyád PIN kódját!

Ha rosszinduatú lennék, rögvest az jutna eszembe, hogy kopott pénztárcában talált bankkártyát akarsz használni.

.

Milyen telefonod van, amelyik csak úgy, hipp-hopp újratelepíti magát?

2017. márc. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha bemész a bankba, tudnak új pinkódot adni. Csak vidd az irataidat, meg ha még nem vagy 18, akkor anyukádat.
2017. márc. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, elég érdekes válaszok születtek - mivel a kérdező is alaposan keveri a fogalmakat - így segítek tisztázni, pontosítani néhány dolgot:


"Nem tudom a bankkártyám jelszavát!"

- a bankkártyának NINCS JELSZAVA, annak PIN KÓD-ja van, ami egy 4 jegyű szám.

"A bankkártya még nem érkezett meg postán."

- ha még nem kaptad meg a bankkártyádat, akkor nem tudhatod a PIN kódját sem, mert az később jön.


Az OTP-ben, amikor bent voltatok, akkor a BANKSZÁMLÁD-at nyitottátok meg, melyhez kötöttetek OTP Direkt szerződést (netbank) és itt kell megadni a belépéskor az AZONOSÍTÓ-t (ez a szerződésedben megtalálható), a SZÁMLASZÁM-ot és a JELSZÓ-t. NA ezt felejtetted el!!

Ha bemész az OTP-be, akkor meg tudják oldani, hogy másik jelszót adhass meg.

Legközelebb inkább a lakásban, valami jól elrejtett helyen egy papíron tartsd a jelszót és a Pin kódot - ha már nem tudod megjegyezni...

2017. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!