Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol éri meg számlát nyitnom?...

Hol éri meg számlát nyitnom? Adatok lent.

Figyelt kérdés

-23 éves vagyok

-NE legyen kötelező összeg, aminek jönnie kell havonta

-paypalhoz szeretném csatolni, illetve azért kéne, hogy paypalról tudjak pénzt leemelni a kártyámra

-legyen olcsó, úgy olvastam, sok helyen 26 éves korig is "junior"


Tippeket előre is köszönöm. :)


2017. márc. 11. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Bankracio.hu
2017. márc. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
OTP junior számla ingyenes 25-26 éves korig.
2017. márc. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

www.bankmonitor.hu illetve www.bankracio.hu

Ezeken az oldalakon jó kalkulátorokat találsz, amivel személyre szabottan meg tudod nézni, hogy neked melyik lenne a jó.


De utána nézd meg a bank honlapján is a részletes hirdetményt, ne csak a rövid színes leírást, amelyiket jónak találod, mivel az a hivatalos forrás.



Az OTP-nél csak 24 éves korig lehet Junior csomag, régen nekem is az volt. Utána 28 éves korig Jump csomag lehet. Nem tudom még így van-e, a honlapon kellene utánanézni.


Az Erstenél tuti, hogy 26 éves korig lehet diákszámla, de hogy mennyire kedvezményes, mennyire éri meg azt nem tudom.



Viszont az Erste Privilégium L szinte teljesen ingyenes, igaz 150 000 ft-nak maximum két részletben kell rá érkeznie havonta.

Tudom, hogy azt írtad, ne legyen kötelező összeg, viszont ez egy kicsit más, mivel nem muszáj munkabérnek lennie.


Ergo ha a családban oda-vissza utaltok havonta egyszer, akkor teljesítve van az elvárás és majdnem teljesen ingyenes a számla.

(Kártya éves díj a második évtől és sms darabdíj van, ami 16 ft/sms)

2017. márc. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!