Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mért nem tudtam pénzt levenni...

Mért nem tudtam pénzt levenni a kártyámról? SOS

Figyelt kérdés

Reggel kaptam smst, hogy megjött a fizetésem.

Levettem 10 ezret, sikeresen.


Délután kértem egy egyenleg infót, a kártyámon 81000 forint van.

Fizetni akartam 20 ezerért egy cipőt de a kártyát többször is elutasította.

Ezután több automatánál is próbáltam pénzt le venni, de a tranzakció sikertelen vagy elutasítva volt.


2017. márc. 8. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs beállítva valami napi kereted?
2017. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem. De ezt már többen is mondták.

Átnézem reggel az össze papírt amit a szerződés kötésnél kaptam, hátha benne van.

Amúgy ha van napi keretem/limitem akkor 10 ezernél többet nem fogok tudni levenni vgy pedig egy nap csak egyszer használhatom a kártyát attól függetlenül, higy fizetek vele vagy pénzt veszek le??

2017. márc. 8. 23:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha napi vásárlási és vagy készpénzfelvételi limited 10 ezerre van beállítva, akkor igen, ennél többet nem tudsz levenni aznap.

De ha kötsz egy netbankos szerződést - vagy esetleg van is - akkor be tudsz lépni és átállítani a netbankból a limitet. Mondjuk nekem erre a múltkor 25 ft-ot szépen fel is számoltak.

2017. márc. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A pénzfelvételi limitnél meg a vásárlásinál is 50e forint a minimális limit, annál kevesebbet nem lehet beállítani. Úgyhogy más lesz a baj.

Nem lehet, hogy lejárt a kártya?

2017. márc. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es, reggel levett 10 ezret, délután nem tudott fizetni vele - pont délben járt le a kártya? :D

Ez csak poén volt - természetesen az nem lehetséges, hogy napon belül járjon le egy kártya.

2017. márc. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

OFF


A kártyádról soha az életben nem fogsz tudni pénzt levenni, a kártyádon nincs pénz, a 81000 Ft a SZÁMLÁDON van. Nem a kártyádról nem tudtál pénzt levenni, hanem a számládról a KÁRTYÁDDAL!


ON


Ha én így jártam volna, azonnal felhívtam volna a bankot, hogy mi a probléma. Ha nagyon sürgős lett volna a pénz, a bankfiókban személyesen vettem volna fel a számlámról.

2017. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!