Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ebayen a fizetéssel akadt egy...

Ebayen a fizetéssel akadt egy kis problémám, hogyan fizessek?

Figyelt kérdés

Gyakori vásárló vagyok, most viszont segítség kéne. Kinéztem 4 cuccot Olaszországból. Az eladóval egyeztettem mert egyébként nem küld Magyarországra, levette a termékeket az eladó termékek közül, tehát félretette nekem. Ezt az üzenetet küldte:


"Hello and kept you 4 pieces -


give me your paypal address to the request x ??


see you soon and shoes


Nem igazán tudom hogy mit kéne tennem. Csak simán küldjem el a címemet, és a paypallal így hogy fizethetek?



2017. márc. 5. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez szabálytalan

De tudsz a paypalon keresztül is fizetni, számlát fog küldeni

2017. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem szokványos, de mivel 3650 pozitív értékelést kapott már az eladó és semmi negatívat, megbízom benne

Elküldöm a címem és várom a számlát, vagy az ő címét amire utalhatok ( ha jól értem)

2017. márc. 5. 13:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Küld el neki a PP címed, gondolom küldeni akar egy PP számlát, amit aztán vagy kiegyenlítesz vagy nem. Ebben neked nincs rizikó.
2017. márc. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ne haragudj,de ilyent még nem nagyon csináltam. Elküldöm e-maile a PayPal adatokat. Cím, email, név, Merchant Id

Ez lenne?

2017. márc. 5. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak az email címed kell megadnod neki.
2017. márc. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Csak az e-mail címedet küldöd el.
2017. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van paypal fiókod? Ha igen akkor azt az email címet küld el neki amivel regisztráltál oda (és amivel mindig bejelentkezel). Utána kapsz egy számlát rá és azt kell majd kifizetned. Ilyenkor automatikusan küldi majd az eladónak a paypal a regisztrált címedet.
2017. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!