Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha igényelek Skrill számlát...

Ha igényelek Skrill számlát és hozzá Mastercard kártyát akkor hogyan tudom én azt feltölteni?

Figyelt kérdés

Igazat megvallva online vásárlásokhoz kellene elsősorban wis, ebay stb... Mivel a saját Erste-s bankszámlám nem akarom kockáztatni a rajta lévő kevés pénzem ezért is egy ismerősöm javaslatára nyitnék Skrill számlát, és azt használnám vásárlásra, meg igényelnék hozzá kártyát amire időnként feltöltenék pénzt, vagy akár más is töltene fel rá mert nagyon ritkán adogatok el cuccokat a neten és ezért is lenne célszerűbb nekem. Árait nézve kedvezőnek tűnik a Skrill, de nem igazán értem hogyan kell rá pénzt feltölteni. Ha utalnék rá arról úgy olvastam hogy drágább, de alig találok magyar leírást.


Aki tud segítsen legyen szíves.



2017. febr. 28. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha banki átutalással töltöd fel a számlád, azért a Skrill nem számol fel díjat. Tehát csak egy normál átutalás árát fizeted a bankodnak, ez a számlacsomagodtól függ. Ha bankkártyával töltöd fel, azért 2,9% díjat számítanak fel, ha paysafecard-dal, azért 7%-t. Ha egy másik Skrill számláról érkezne pénzed, az ingyenes, a küldő fizet 1,9%-t, maximum 20 dollárt.
2017. márc. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!