Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A meghirdetett menyasszonyi...

A meghirdetett menyasszonyi ruhámra két érdeklődő írt, mindkettő az USA bol ez gyakori?

Figyelt kérdés
félek megadni banki adatokat az USA ba. kell neki az utaláshoz a neve, a bankszámlaszámom a BIC mivel nemzetközi utalás és a bankom neve. ezzel vissza lehet élni ?

2017. febr. 15. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nyilvánvaló átverés. Kapsz egy üzenetet majd, hogy befizették a zsozsót, de csak akkor férhetsz hozzá, ha előbb feladod az árút, vagy te fizetsz be egy kisebb öszeget. Aztán többet nem hallasz felőlük. Amcsiban is van menyasszonyi ruha.
2017. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és a banktól vagy tőlük kapok üzenetet ?

hát amig nincs a számlámon én tuti nem adom fel a postára

2017. febr. 15. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Tőlük, de egy hamisított üzenetet, mintha egy bank/Paypal írta volna.
2017. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Nevet, számlaszámot, IBAN-t, BIC-et nyugodtan megadhatsz, csak bankkártya adatokat ne.

Valószínűleg átverés, de amíg nem postázol pénz nélkül és csak számlaazonosítót adsz meg, max. az idődet bukod. Szerintem egy próbát megér.

2017. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

az a fura hogy féléven belül ez a második , és azonnal írt a hirdetésre.

féléve canadába kérték ruhát, de nem mertem küldeni

2017. febr. 15. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Na mi lett vegul mert nekem is irtak nem tudom feladjam e
2017. ápr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem adtam el. Nekem ez a küldözgetesre most nincs energiam. Màrmint sosem csinaltam ilyet azt sembtudom hogybhogyan kell
2017. ápr. 19. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!