Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok pénzt utalni a...

Hogyan tudok pénzt utalni a Paypal accountomra?

Figyelt kérdés

A minap regisztráltam, össze is kapcsoltam a rendes bankszámlámmal a fiókomat, ezután melyik menüben tudok utalni?


Van továbbá egy Link Card lehetőség is, ez kötelező a használathoz, vagy opcionális?



2017. febr. 13. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik se kell ahhoz hogy beküldj pénzt.


Ott van oldalt az egyenleged és ott egy link, hogy Top Up arra kattintasz ha utalni akarsz be pénzt. Ott vannak az adatok hova utalj. 1-2 mire beér.


Ha rögtön kell a pénz akkor ne Top Up-ra kattints hanem az Add funds using Trustly linkre.


Amúgy meg nem is kell beküldeni pénzt ha pl. vásárolni akarsz Paypallal valahol mert vásárláskor a bankkártya adataidat is magadhatod a Paypalnak (ugyanaz mintha linkelnéd a kártyát) és akkor a kártyáról vonja a Paypal az összeget.

2017. febr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ááá köszi, megtaláltam és sikerült is. Én szerintem nem tudok közvetlenül kártyával mert Maestro-s, és az ebay-en nincs rá lehetőség. (visa, mastercard, american express van asszem)
2017. febr. 13. 16:55
 3/8 hell-ikon válasza:

Azért mert Maestro még ne vesd el, kedves kérdező... Nekem is az van és gond nélkül vásárolok vele. Nem is tudom, talán 1-2 eladónál fordult csak elő, hogy nem tudtam a kártya használatával PP-on keresztül fizetni, ilyenkor a PP számlát kellett feltöltenem (ami azért eltart 1-2 napig míg a PP-nél megjelenik) es közvetlenül PP egyenlegről fizettem.


Szóval én csatolnám (mint ahogy meg is tettem) a kártyát is. :)

2017. febr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hell-ikon válasza:

(Kár, hogy nem lehet utólag szerkezteni a hozzászólást).


Az ebayre mondtam természetesen, hogy többségében ott is elfogadják az eladók a Maestro kártyát.

2017. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De akkor is elfogadják ha a kis piktogramoknál nincs ott a Maestro ikonja?
2017. febr. 15. 11:40
 6/8 hell-ikon válasza:

Nos, az az igazság, hogy mi már vagy éve (ha nem több) regisztráltunk az ebayre. Akkor elfogadták. Nem tudom, hogy azóta változtattak-e.


Külön-külön az eladóknál lehet ez esetleg macerás, mert nem mindegyik tünteti fel, hogy elfogadja-e vagy sem. Ezalatt az idő alatt 1-2 ilyenbe futottunk bele.

Az eladók ha már kizárnak valakiket akkor már inkább komplett országokat ahonnan nem fogadnak rendeléseket, mert pl. túl sok oda küldött csomag tűnt el vagy egyéb hasonló okok miatt.


Értsd: 4 év alatt több olyan eladóba futottam bele, akik nem postáznak ide Magyarországra, mint olyanba akik nem fogadták el a Maestro kártyát.

2017. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hell-ikon válasza:

"...már vagy éve (ha nem több)..."


4 éve, akartam volt írni...

2017. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hell-ikon válasza:
Egyébként meg Maestro a Mastercard égisze alatt "működik", tehát megbízhatósági szempontból ugyanaz a kettő.
2017. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!