Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik Banknál érdemes folyósz...

Melyik Banknál érdemes folyószámlát nyitni és miért? Egyebekent MEH diák vagyok 20/L

Figyelt kérdés
2017. febr. 10. 18:16
 1/5 A kérdező kommentje:
*még
2017. febr. 10. 19:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Sberbank, nagyon kedvező a Diákok számára nyitható folyószámla, szinte ingyenes minden szolgáltatás.
2017. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ja, de sberbank kedvező, csak próbálj találni sberbankos atm-et. :D (de nyilván valamit valamiért)


Szerintem a te korosztályodnak sok helyen kedvező számlavezetési lehetőség van. A számlavezetési díjak majd csak jóval később lesznek magasak.

2017. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Régebben voltam diák, amikor még sok bank kínált ingyenes számlákat.

Ma már amelyik kínál az sem annyira kedvező mint régen.


Jelenleg az OTP Junior a legjobb, úgy tudom.


A lényeg, hogy nézd át a hirdetményt (kondíciós listát), hogy tételesen mi mennyibe kerül, mert a rövid leírás csak a pozitívumokat emeli ki.


És az is fontos, hogy lehet, hogy neked a Sberbank kínálja a legjobbat, míg másnak mondjuk az Erste, mert eltérőek az emberek bankolási szokásai.

2017. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sberbank ATM ügye, amit valaki feljebb írt.


Valóban kevés fiókja és gondolom kevés ATM-je is van, viszont a havi kétszeri ingyenes készpénzfelvétel és az ingyenes kártyás vásárlás, úgy hogy már szinte mindenütt elfogadnak kártyákat szerintem megoldást jelent erre.

2017. febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!