Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypalra érkezett refund-om...

Anitakiara kérdése:

Paypalra érkezett refund-om nem érkezik meg a számlámra, miért?

Figyelt kérdés
Rendeltem ebay-ről valamit,de aztán közös megegyezéssel töröltük a rendelést,és az eladó visszautalta a teljes vételárat a paypalomra.Eddig minden oda-visszautalás automatikusan meg is jött a bankszámlámra, de ez nem akar. Mit tudok tenni? Ott van a tranzakciók között, hogy refund ennyi meg annyi,de tovább már nem megy onnan.Később megrendeltem ezt a dolgot csak máshonnan,paypallal fizettem és nem az ottani egyenlegből vonták le, hanem a kártyámról.

2017. febr. 10. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el?
2017. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Probald meg a withdraw opciot a paypal balance-nal. Attol fugg hogy kuldtek a penzt, valamikor neked kell leszedned. Nekem eddig mindig igy volt
2017. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
4 nap telt el, amiből 2 munkanap volt, vártam hátha a bankomnál akadt el. Most próbáltam a withdraw-t is, de azt írja, hogy nincs mit jóváírni, pedig ott van a tranzakciók között a +59,40 dollár. Egyszerűen nem értem, akkor hova lett? Csatolnék képet, de itt nem lehet :( A paypal balance-om meg 0, szóval ott sem jelenik meg
2017. febr. 12. 12:08
 4/4 anonim ***** válasza:
2 munkanap semmi, 1-2 hét is lehet mire jóváírják.
2017. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!