Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet így utalni? (Többi lent)

Lehet így utalni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Bemegyek egy bankba, és megadom melyik bankszámlaszámra kéne utalni egy összeget amit odaadok? Nem nagyon tudom ezeket ezért kérdezem és bankkártyám sincs. Köszönöm előre is! Remélem jó helyre írtam. :D

2017. febr. 7. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha a bankszámlához tartozó bankba mész be, ott be tudsz fizetni az adott számlára (pl egy OTP-ben bármelyik OTP-s számlára be tudsz fizetni, de mondjuk Erste-sre már nem, csak az Erste-ben).

2017. febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xswerdy ***** válasza:
Vagy bemehetsz a saját bankodba, befizetsz a saját számládra, és onnan utalsz bárhova. Vagy bemész az illető bankjába, és befizetsz az ő számlájára (ez nem átutalás, hanem befizetés idegen számlára).
2017. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen az utóbbira gondoltam! Köszönöm
2017. febr. 7. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!