Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem kapom meg a paypal...

Miért nem kapom meg a paypal használatához szükséges 4 jegyű kódot?

Figyelt kérdés
otp-nél vagyok, junior számlám van, regisztráltam a paypal oldalán addig minden simán ment, megadtam az adatokat stb. ezt követően a kártyám aktiválása következett volna, a 4 jegyű kódot kérte. a kódot sossem kapom meg. több mint 1200 ft-t levont már tőlem. írni akartam nekik de nem találtam mert csak megadott opciókat lehet keresni és kiválasztani hogy mi lehet a probléma de egyik sem felel meg ennek a helyzetnek. teehát azt szeretném megtudni hogy hogyan tudnám aktiválni a kártyámat és hogy hova kapom ezt a kódot ? a számlámon sehol sem találom. annyira nem értek angolul ezért az oldalt fordítottam le hátha úgy egyszerűbb lesz de így sem elég világos . továbbá megadtam a bankomat is hogy melyiknél vagyok szóval azzal sincs probléma de a "tárca" feltöltése már nem megy a kód nélkül.

2017. febr. 6. 19:16
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha nem kapsz SMS-t a kártyás tranzakciókról, akkor néhány nap múlva fogod látni Direkten (netbankon) a kódot, ha az sincs, akkor a következő havi számlakivonaton lesz rajta.
2017. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy 18.
2017. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok . köszi a választ de ott sem láttam sajnos a kódot
2017. febr. 6. 20:19
 4/8 A kérdező kommentje:
egyébként már lassan fél éve szenvedek ezzel a szutyokkal :DDDD ismerőseim meg csesztek segíteni akinek van . szóval csupa boldogság :D
2017. febr. 6. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Magyar:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..

Ott kell lennie az otp utalási előzményekben.

2017. febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm ezeket én is nézegettem de a legtöbb 2011,2012 stb. poszt és teljesen máshogy néz ki a felület is vagy hogy írjam. ha netán megérkezne a kód, hova írjam be majd ? ha rálépek a wallet-ra, látható lesz a kártyám. rálépek, kiadja hogy confirm credit card, ezt követően ezt írja : Confirm credit card


You can remove sending limits by confirming that you own this card. Here’s how:


We’ll make a small charge to your card.

Check your card statement in a day or two for the 4-digit code associated with the charge.

Log in to PayPal, go to your Wallet and confirm the card by entering the 4-digits code. The charges will be refunded to your card.

If you can’t check your statement online, look for the charge when it arrives in the mail and follow the same steps. Thanks!


OK


ezt értem is stb. rálépek hogy OK.


utána : You’ve exceeded the number of times you can attempt to confirm your MasterCard ending in x-(szám).


The information you entered is incorrect. If you’d like to use this card as a payment method, please contact us for assistance.


ez is világos hogy többször is ráléptem de ha megérkezik a kód 100 év múlva akkor nem tudom sajnos hogy hova kell beírnom mert lehet hogy megint ezt a legutóbbi szöveget fogja kiírni.


akik segítenek válaszaikkal azoknak köszönöm szépen!

2017. febr. 6. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Amikor belépsz a fiókodba bal oldalt van egy ilyen:

Bank accounts and cards

egy felkiáltó jel van előtte, és a vége valami olyan lesz hogy *********confirm

Erre katt.


Ezután be jön egy sötét színű bankjegy sziluett, és alatta az lesz írva, hogy confirm credit card.


Arra katt, és már mutatja is, hogy hová kell beírnod azt a kódot, ami egészen biztos, hogy az otp online bank előzményeiben meg fogsz találni.

2017. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. febr. 8. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!