Vissza lehet e mondani a szemelyi kolcsont ha meg az utolso papirt nem irtam ala az utalas elott?

Figyelt kérdés
es jar e valami kolcseggel? valaki csinalta mar igy?
2017. febr. 6. 04:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem visszamondásról van szó, hanem elállsz a hitelfelvételtől.

Melyik az az utolsó papír?


Ha valami is hiányzik a hitel folyósításához, a bank nem folyósít.

Illetve ha bármi hiányzik a hitelbírálathoz és így a bank nem tudja elbírálni akkor a szerződés nem jön létre.


Tehát el tudsz állni tőle, bár úgy hogy nem látom a dokumentumokat ilyet nem szívesen jelentek ki.


Ha már most úgy érzed, hogy inkább mégsem akarsz hitelt, jobb is ha tényleg nem veszed fel. Most már ne hagyd magad rábeszélni a bank részéről!

2017. febr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
minden papir meg van, a biralaton is megfeleltem mar csak a folyositast kellene alairnom es utalnak is.
2017. febr. 7. 04:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Folyósítást aláírni? Ezt nem értem, mivel ha a szerződés már megvan, a bírálat pozitív lett, akkor automatikusan folyósít a bank.


Mindenképpen azt javaslom, hogy menj be a fiókba és állj el a szerződéstől.

Ha még tényleg hátravan egy lépés és nem lépett még hatályba a szerződés ezáltal, el tudsz állni. Nem hiszem, hogy alkalmaznak olyan kikötést, hogy ilyenkor már nem lehet elállni tőle.

2017. febr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!