Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel, automatikusan utalnak?

Diákhitel, automatikusan utalnak?

Figyelt kérdés

Felvettem a diákhitel 1-et és 2-őt is, annak érdekében, hogy egy saját vállalkozást beindítsak. A vállalkozás szerencsére jövedelmező, azonban további tőkét szeretnék bevonni.

Ha már megigényeltem az első félévére a diákhiteleket, akkor a következő félévekben automatikusan utalják újra, vagy újra kell igényelni?



2017. jan. 21. 21:53
 1/3 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Azt nem értem, ha már sikeres vállalkozásod van, akkor elvileg értelmes, írni, olvasni tudó ember vagy. Miért nem mész fel a diákhitel oldalára és olvasol utána? :D
2017. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért ezzel vitatkoznék, mármint egy sikeres vállalkozáshoz elég egy jó ötlet.

Voltam pár percet az oldalukon, de nem találtam azonnal érdemi választ, ezért kiírtam ide, és reménykedtem, hogy amire visszanézek már itt is lesz a válasz. :)

2017. jan. 21. 22:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Visszaszívtam! :D Most fél mp alatt meglett. Megy a zöld! :D
2017. jan. 21. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!