Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitel újrafelvétel van még?...

Hitel újrafelvétel van még? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy létezik-e még olyan lehetőség hiteleknél, hogy ha már mondjuk pár éve fizetem a hitelt, akkor a visszafizetett összeget újra felvegyem? Van mondjuk 1 millió hitelem, de abból visszafizettem mondjuk 500 ezret, akkor ezt az 500 ezret újra felvehetem? Tehát, ha olyan lenne, mintha elölről kezdenem a hitelt fizetni újból, ilyen létezik még?
2017. jan. 20. 03:06
 1/1 xswerdy ***** válasza:
Pl. ilyen a hitelkártya. Meg a folyószámla hitelkeret. Egy hónapig költöd, aztán fizetésnapon visszafizeted. Aztán megint minuszba mész, gyakorlatilag újra felveszed a hitelt.
2017. jan. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!