Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért éri meg annak a banknak...

Miért éri meg annak a banknak aki adja a hitelkiváltó kölcsönt?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen reklámot látok, ajánlatot kapok.

Vagy ebben is van valami behuzás?



#hitelkiváltás #adósságrendezőkölcsön
2017. jan. 15. 16:25
 1/7 A kérdező kommentje:
illetve az összehasonlító oldalaknak...bár ezt sejtem
2017. jan. 15. 16:30
 2/7 xswerdy ***** válasza:
Gondolom, azt akarja, hogy egy másik bank hitelét fizesd vissza az ő hiteléből, ésd innentől az ő ügyfele legyél. Miért ne érné meg?
2017. jan. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
másik kérdésem én tényleg jól járok vele??
2017. jan. 15. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan szempontból "jól jársz", hogy az adósságrendező hitellel egy olyan összeget fogsz fizetni, amit még ki tudsz "csengetni" - így bár alacsonyabb törlesztő lesz, de tovább kell fizetni (ergo többet is fizetsz, mint eredetileg, de legalább nem viszik a házadat a kocsidat, stb. az árverezők).
2017. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha alacsonyabb kamattal és egyéb díjakkal kapsz hitelt, akkor jobban jársz. Én pl felvettem 2 milliót 19% kamatra, utána ezt kiváltottam és még felvettem hozzá fél milliót 12% kamatra, és még ezután a 2,5 millió után is kevesebb kamatot fizetek vissza ugyanannyi futamidő alatt. Most pedig ha minden jól megy, akkor ezt is kiváltom egy 6%-os hitellel, így még kevesebbet kell visszafizetnem. Az én esetemben annyi a különleges, hogy folyósítási és vegtorlesztesi díjat egyik esetben sem kell fizetnem. Erre kell még odafigyelni ilyen hitelkiváltásoknál.
2017. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyilván azért, mert onnantól kezdve ők keresnek rajtad a kamatokon.

Ügyfél nézőpontból pedig előnyös lehet ha több hiteled van, amit egyre cserélnél.

2017. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az összes hitelemet egybe szeretném gyúrni.Ilyenkor hogyan lehet kiváltani.A meglévő felvett összes összeg vagy a teljes kamatos visszafizetendő összeggel kell hogy megegyezzen a felvenni/kiváltani való összeg.
2019. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!