Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypalra fizetne nekem valaki...

Paypalra fizetne nekem valaki pénzt hogyan tud?

Figyelt kérdés
külföldi és azt írja ez lenne neki a legegyszerűbb...paypalom van de én csak úgy használtam eddig hogy az ebayen a kártyámmal fizetek, szóval nincs külön paypal egyenlegem nem arra utalok és onnan fizetek
2017. jan. 10. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

De, van egyenleged, csak éppenséggel nullás. Ha fiókod van, akkor egyenleged is van. A kettő elválaszthatatlan.

Küldeni úgy lehet rá, hogy megadod neki az email címedet (amivel a Paypalt használod)


De én attól tartok, hogy valaki éppen behúzni készül téged a csőbe a nigériai módszerrel, és te még nem is sejted.

Tehát ez a kedves vevőjelölt hl talált rád? Magyar apróhirdetési oldalra raktál fel elektronikai cikket, stb.?

2017. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen apróhirdetési oldalon raktam fel valamit.

ha csak az emailcímemet adom meg úgy lehet bajom belőle?

2017. jan. 11. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!