Mennyi is ez az ajánlat?

Figyelt kérdés

Autóhitelt szeretnék felvenni, az egyik banktól a következő ajánlatot kaptam 24 hónapra:


Finanszírozás: 1 680 000 Ft

Havi törlesztés: 80 280 Ft

Ügyeleti kamatláb: 13.52%

THM: 14.87%


Sajnos nem nagyon értek a pénzügyi dolgokhoz, ezért szeretnék valakitől egy pontos választ kapni:


A felvett 1 680 000 Ft összegből mennyit kell majd pontosan visszafizetnem a banknak? 1 926 720 Ft-ot? Ez vajon valós lehet?


Köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 3. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Jezusom... Mondd, hogy nem vagy nagykoru es nincs erettsegid. Ha van, surgosen add vissza. Ha a megadott futamidore es a megadott torlesztoreszlettel nem tudod kiszamolni mennyi lesz a vege, inkabb ne vegyel fel semmilyen hitelt.
2017. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok, IT szakember. Szüleimmel élek, nem volt eddig szeretném hitelhez, nem is érdekeltségem, meg szerettem volna kérdezni olyantól, aki már tapasztalta ezt, nem szeretnék fél életre adósságban maradni.


De abban az esetben, hogyha az utolsó 2 adat csak a képlet része, úgy már értem, hogy havi törlesztési számot kell megszorozni a futamidővel.

2017. jan. 3. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
IT szakemberként nem tudod beütni a számológépbe, hogy 24×80280? WTF?
2017. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kívül Tágasabb ***** válasza:
Én meg tudom csinálni 8 általánossal.
2017. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bameg, csupasz seggel autót venni??? Ha 400.000 Ft-od van, akkor ne vegyél 2 misiért autót.
2017. jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja bocs, nem ide. :) De mind1 is, 1,6 misi is nagyon sok hitelnek egy autóra...
2017. jan. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!