Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Volt egy otp bankos számlám...

Volt egy otp bankos számlám amin 16. 000ft tartozás lett. Amit kifizettem. Ennek ellenére bár listára tettek. Hogy is van ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ahoz hogy khr listára tegyenek nem ez a törvény: 90 napos késedelem,aminek el kell érnie a minimálbért? A kettőnek egyszerre vagy elég ha az egyik teljesül. Nagyon hálás lennék normális válaszokért és segítségért!
2016. dec. 30. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a két feltételnek együtt kell teljesülnie.
2016. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy átadták az OTP faktoringnak (követeléskezelő) és a követeléskezelő díjával növelt összeggel eléri a minimálbért? És a tartozást megfizetted, a követeléskezelő díját meg nem?
2016. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem adták át követeléskezelőnek magától az OTP jött a levél a csekkel együtt amit ügye befizettem.
2016. dec. 30. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom - kérdezd meg az OTP-t majd.
2016. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Én ha tehetném, feliratkoznék önként és örök időre és minden családtagomat felíratnám a BÁR-ra, hogy még véletlenül se tudjak semmilyen szerződést aláírni, amit ezek és a fajtájuk ajánlgat. Ugyanis az minden esetben előnytelen. Azoknak is, akik rendben teljesítették a szerződésben foglaltakat és megszabadultak a hiteleiktől és nem csak azoknak, akik becsődöltek egy életre. Ez olyan mintha kimennél a hortobágyi aknamezőre bombát keresni.
2017. jan. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!