Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok egy bankszámlára...

Hogyan tudok egy bankszámlára pénzt küldeni?

Figyelt kérdés

Ha jól értettem, akkor nekem a rózsaszín csekk lenne a megfelelő. Ezt hogy kell kitölteni, ha bankszámlára akarom küldeni a pénzt?

14 évesen feladhatok ilyet?


2016. dec. 25. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

A megfelelő az lenne ha bemész az adott bank egyik fiókjába, és befizeted az összeget. De használhatsz rózsaszín csekket is csak az drága és lassú. De működik.

Én biztos vagyok benne hogy a postai ügyintéző fog tudni segíteni a kitöltésben.

2016. dec. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

menj be abba a bankba ahova küldened kell a pénzt. és rögtön az emberke számlaszámára megy a befizetés.

húzz sorszámot (pénz befizetés menüpont)

és mondd az ügyintézőnek, hogy pénzt szeretnél tenni erre a számlaszámra.

kérni fogja a személyidet és a lakcímkártyádat.

közleményt is megadhatsz azt is fogja kérdezni, hogy írjon-e valamit.

pénzt is vissza fog tudni adni ha pl 1800ft-ot kéne utalnod,de te 2000ft-ot viszel.

kapsz egy bizonylatot is a befizetésről .

2016. dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, bemész a bankba és mondod az ügyintézőnek hogy utalni szeretnél. A rózsaszín csekk pedig értelemszerűen név cím, összeg megadása. Ha elakadsz kérj segítséget a postán, biztos hogy lesz ott valaki aki ad tanácsot. De nem nehéz.


De ha ennyire félsz és bizonytalan vagy kérj egy segítséget, ha van ismerősöd akkor menj be vele és segít neked.

2016. dec. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk a szüleiddel beszélj erről a pénzküldésről, ugye tudod, hogy elég sok ilyen küldj pénzt típusú átverés van.
2016. dec. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Személyim nincs, csak lakcímkártyám. Személyi helyett elfogadnak más fényképes igazolványt is? pl útlevél?
2016. dec. 26. 23:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. dec. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!