Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Utólag többet kellett volna...

Utólag többet kellett volna váltanom?

Figyelt kérdés
váltottam 1millio forintért USD dollárt pénzváltóban. 272 forinton, most a banki középárfolyam 297 ft +-. cirka 20 forintot nyertem minden dolláron ami jó szerintem. Van még pár millio forint megtakarításom azon gondolkodom, hogy nyitok annál a banknál ahol vagyok egy dollár számlát és mikor ugy érzem, hogy lesznek változások, akkor rakok arra töb pénzt, majd visszautalom, mikor begyengül a forint. bankok közötti utalás azonnal megtörténik nem kell sokat várni, az utalás költségeit nem tudom, de 3-4 millional már megéri. forexezni azért nem akarok mert ha rosszul tippelek, akkor elszáll a pénzrm, míg itt ha nem arra megy az árfolyam, amerre én akarom, akkor nem 4 millió forintom van, hanem 12 ezer dollárom, de a pénz meg van csak más pénznemben. valaki végez hasonló műveleteket?

2016. dec. 17. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálom . Eurőn is eleg sokat nyertem már
2016. dec. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

banki utalás vagy a véltónál váltással?

van valami stratégiád?

mekkora összegben véltasz? havi mennyi tud így összejönni?

2016. dec. 17. 12:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ezen lehet nyerni, meg lehet veszíteni is. Pont az benne a "szép", hogy nem lehet megjósolni, merre fog elmozdulni a dollár vagy bármelyik deviza árfolyama. Most te éppen jól jártál, de semmi garancia nincs rá, hogy később is jól jársz. Valóban, a pénzed nem fog elveszni, és nyilvánvalóan azért az a veszély nem fenyeget, hogy a dollár egyszer csak elértéktelenedik, de a veszteség attól még veszteség.
2016. dec. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pl. ott van a svájci frank, ami az elmúlt 10 évben annyit erősödött, amennyit a legmerészebb álmaidban nem gondoltál volna (~180 forint volt, most ~290). 1-2 éve, amikor már szintén nem volt gyenge (~250 körül), és sokan gondolták, hogy ennél már nem megy feljebb, a svájci jegybank döntése miatt hirtelen még feljebb ment. Szóval ez baromira kiszámíthatatlan, sokat lehet nyerni és bukni is rajta.
2016. dec. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

azért írtam azt, hogy ha lefele mennek pl az árak, vagyis szárnyal a forint, akkor a megtakarításom nem 3 millio forint, hanem 12 ezer dollár. ennyi

megnézem mi lesz, ha havi 20-30 ezer összejön műr az is jó

2016. dec. 17. 13:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Magyarul shortolsz, csak épp marha drágán. A váltásnál csomót elvisz a kezelési költség meg a váltó árfolyamnyeresége.

Ha dollározni akarsz, miért nem Forexben tolod?

2016. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os te akkora ba..om vagy.tanulj már meg olvasni!!!!
2016. dec. 18. 14:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Te megy egy idióta vagy, csinálod itt ezt a hülyeséget aminek semmi értelme, váltogatsz kakkantós pár tízezer forintért, és ezeket figyeled éjjel nappal, míg más jóval kevesebb pénzből többet keres 0 kockázattal... Brafffó brafffó, ideje lenne bekapcsolni a zinternetet, már minden a zinterneten zajlik, olyan kereskedési lehetőségek vannak hogy csuda.
2017. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!