Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikor küldi ki a bank az új...

Mikor küldi ki a bank az új kártyát?

Figyelt kérdés

Még november elején kaptam egy SMS-t hogy hamarosan új bankkártyát küldenek mivel a mostani januárban lejár, azóta erről sehol semmi hír.

A lejárat előtt mennyivel szokták kiküldeni az újat? Mondjuk mivel karácsony miatt a posta enyhén szólva megbénult és heteket késnek az se lepne meg ha majd "valamikor" megérkezik addig meg az egyetlen mód hogy a pénzemhez jussak hogy átutalom egy másik számlára és onnan fölveszem.


2016. dec. 15. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Most januárban jár le, vagy decemberben? Mert mindig a kártyára írt hónap végéig érvényes, vagyis ha januárban jár le, akkor még bőven ráérsz. Ha decemberben, akkor sincs minden veszve, mert a posta még működik egész jövő héten és két ünnep között is.


Egyébként természetesen nem csak úgy juthatsz a pénzedhez, ha másik számlára utalod, hiszen személyesen is tudsz pénzt felvenni bankfiókban. Persze az egy drága mulatság, de ha a bank nem küldte időben a kártyát, akkor szerintem eléggé méltányolható lehet ennek a díjnak az utólagos elengedése.

2016. dec. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha januárban jár le, akkor én január 15-én kezdenék el aggódni, ha addig nem jönne meg.
2016. dec. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!