Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kártya nélküli számláról...

Kártya nélküli számláról elfogad utalást a paypal?

Figyelt kérdés

Következő a hyelyzet:

ugyebár a paypalnak bankszámla és kártya is kell.

Apám bankszámlája és kártyája van beállítva, viszont a paypal az én nevemen van, ezért azapám bankszámlájáról küldött pénz visszautalódik ha minden igaz.

Az én nevemen lévő bankszámláról is lett utalva pénz, nekem viszont még több mint egy hét mire lesz bankkártyám.

A paypal elfogadja a tőlem küldött pénzt ha az én bankszámlámhoz még nincs kártya?



2016. dec. 7. 19:07
 1/6 A kérdező kommentje:
az én bankszámlám is be van állítva paypalon, csak kártya nincs
2016. dec. 7. 19:09
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem kell bankkártya, sőt a számlát sem kell beállítanod, csak az a lényeg, hogy a neveden legyen a számla.
2016. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2016. dec. 7. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne egészen biztos, csak úgy 99%-ban, de ha bankszámláról utalsz PayPal-ra, azt bárhonnan meg tudod tenni. Csak PayPal-ról bankszámlára való utalásnál fontos, hogy a Te neveden legyen a számla.
2016. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze. Szerinted honnan a fenéből tudná azt a Paypal, hogy egy adott számlához tartozik-e bankkártya vagy sem?
2016. dec. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem értek az ilyesmihez, pont ezért tettem fel a kérdést.
2016. dec. 8. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!