Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Postáról utalni bankszámlára?...

Postáról utalni bankszámlára? Valahogy megoldható?

Figyelt kérdés
Egy kis faluban élek nincs számlám nyitva banknál a bankhoz pedig 100km-ert kellene utaznom (oda-vissza) jár ide a mobil posta is, de közelebb van egy nagy posta is 20 km. Sajnos csak utalással lehet megoldani a dolgot

2016. dec. 4. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak egyszer kellene bemenned egy bankhoz, számlát nyitni, - kártya nem feltétlenül kell hozzá - és netbankos szerződést kötni - onnantól bármikor utalhatnál otthonról. postáról nem lehet utalni bankszámlára - csak befizetni rózsaszín csekken, de az Neked is roppant drága, meg lehet, a számlaszámosnak is levonnak emiatt (nekem pl. magánemberként nem, de a vállalkozói számlámról levontak anno az ilyen befizetések miatt 300 ft-okat. Eladtam valamit 600-ért, levontak belőle 300-at, meg még fizethettem a jutalékot a Vaterának belőle - hú, de nagyon jól jártam a végére... :-) Maradt vagy 250 ft-om, azt dolgoztam egy csomót vele...
2016. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nekem most kellene ez! Hogyan lehet? Mobilpostán lehet?
2016. dec. 4. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Válaszoltam már (1-es):

"postáról nem lehet utalni bankszámlára - csak befizetni rózsaszín csekken, "

2016. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De az ugyanúgy számlára érkezik? Ezt szeretném tudni
2016. dec. 4. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérsz a mobilpostástól egy rózsaszín utalványt. Címnek beírod a bankszámlaszámot 2-szer vagy 3-szor 8 jegyű szám, rendeltetési hely 1910 Budapest. Feladási díjat kell fizetni és 2 nap alatt a számlán van a pénz.
2016. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez volt a kérdés és megkaptam a választ! Megy a zöld!
2016. dec. 4. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!