Hogyan kell utalni?

Figyelt kérdés

Még nem utaltam soha. Úgy terveztem,hogy személyesen megyek be a bankba, mert nincs fiókom,hogy itthonról tegyem meg..

Én cib-es vagyok és otp-re kell.

Próbáltam a személyes befizetést,de túl messze van a hely,így jobban járok az utalással. Az illető azt mondta,hogy otp-nél be tudom fizetni utalas helyett.


Ilyenkor az otp-be az adott összeget oda adom és megmondom a nevet/ számlaszámot és rárakják arra a számlára? Így 100%, hogy megkapja az illető?


2016. nov. 29. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Most akkor utalni akarsz vagy befizetni???


Ha bemész az OTP-be és befizeted készpénzzel az illető számlájára, akkor neki azonnal megjelenik a számláján a pénz.


Ha utalni akarsz, akkor netbank kellene hozzá - ez azt írtad, nincs, ezért utalni csak úgy tudnál, hogy bemész a CIB-hez és ott a számládon lévő pénzből átutalnak az illetőnek - ezt viszont nem azonnal kapja meg, csak pár óra múlva - mivel 2 különböző bankról van szó.

A CIB banknál tudsz szerződést is kötni netbankra - azt hiszem... (akkor otthonról is tudnál utalni)

2016. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha netbankból utalsz, az díjmentes, ha bemész a CIB-be, és az ügyintézőt kéred meg , hogy utalja át xy számlára, akkor annak van díja. Szükség lesz személyi, lakcímkártyára.


Ha bemész az OTP-be, ott be tudod fizetni számlára az összeget készpénzben, ezt azonnal jóváírják a számlán. Ehhez tudnod kell a nevet, számlaszámot.

2016. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!