Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy maganembertöl vettem fel...

Egy maganembertöl vettem fel hitelt. Se kezes se fedezet nem kelett. Csak munkaltatoi. Bankba dolgozik. Nem lehet baj?

Figyelt kérdés
200ezret kert elore..kaptam papirt rola es 5nap mulva 1millio a kezembe volt.
2016. nov. 28. 14:21
 1/9 anonim válasza:
39%
mire kért el előre 200ezret?
2016. nov. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért megnézném, hogyan papíroztátok le..
2016. nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
amikor adtam a 200at adta a szerzodest h megadtak a hitelt..paraztam h megjon e a love...a nyakaba ugrottam 5nap mulva:))
2016. nov. 28. 15:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor ez mégis banki hitel, nem?
2016. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Felvettel banki hitelt a hitelosszeg 20%-at kifizetve zsebbe valakinek??? Vagy o vett fel hitelt amit te torlesztesz, ez ezert elkert toled 200-at? Nyugtass meg hogy nincs szavazati jogod, legyszives...
2016. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

az en hitelem.en fizetem..debil

.

2016. nov. 28. 16:24
 7/9 anonim válasza:
100%

Akkor egyáltalán minek tetted fel a kérdést, ha nem is érdekel mások véleménye ?

Idióta...

2016. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezen mi nem érthető? A kérdező megkent egy banki alkalmazottat 200e forinttal, hogy hamisítsa meg a hitelkérelmét és megkapja a hitelt. A banki alkalmazott meg elintézte.


A kérdésre válaszolva:

De, ha megbukik vele a bankos akkor te is buksz vele és ez bűncselekmény.

2016. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sem értem a helyzetet.

Szóval: a bank nem ad hitelt, amit egy ilyen írni alig tudó analfabéta esetében nem csodálok. De találtál egy banki alkalmazottat, aki felveszi helyetted (nyilván kedvezményesen) és Te neki fogsz törleszteni.

Viszont ő az extra kamatokon felül kért ezért egyszeri 200e "kezelési költséget".


Ez gyakorlatilag uzsorakamat, amit csináltatok, azt nem lehet szerződésbe foglalni, mert eleve törvénytelen. Magyarán ha nem fizetsz neki, legfeljebb a baseball ütőjéhez fordulhat, legális behajtóhoz aligha. Szóval baj lehet belőle, de nem neked...

2016. nov. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!