Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehet Erste Maestro-s...

Hogyan lehet Erste Maestro-s bank kártyát, összekapcsolni paypal accountal?

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 21:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Privátra válaszolsz?:)
2016. nov. 20. 11:50
 12/17 anonim ***** válasza:
Ird nyugodtan ide, hadd okuljanak belőle a többiek is.
2016. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Most hogy össze van kötve, nem feltétlen kell utalgatni,hanem kártyáról egyből leveszi a pénzt,ugye?
2016. nov. 20. 12:29
 14/17 anonim ***** válasza:
Amennyiben befejezed a kártya hozzáadását (beírod a négy jegyű kódot amit a tranzakció közleményében találsz a szánlakivonatodban) akkor így lesz igen.
2016. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Azt hol találom?:DD
2016. nov. 20. 13:05
 16/17 anonim ***** válasza:

Simán el kell hogy fogadja, nekem is elfogadta. A kódot gondolom azóta már megtaláltad mert nem mai kérdés ahogy elnézem, de aki esetleg később elolvassa a kérdést annak írom, hogy a négyjegyű kód kb 3-4 munkanapon belül fog megjelenni a netbankban amikor elkönyvelték, de aki be van sózva akkor telefonáljon be ott rögtön megtudják mondani. Bár nem értem a magyar bankokat miért ülnek rajta ennyit, barátnőm OTP-jével ugyan ezt végigcsináltuk és arra egy hetet kellett várni. Én a Skrill Prepaid kártyámat amint hozzácsatoltam 2 perc sem telt el és meg volt a kód.

De röviden Maestro kártyát a PayPal elfogad, a négyjegyű kódot a netbankban kell megnézni az elkönyvelt tranzakcióknál, de legkésőbb a havi számlakivonaton rajta kell legyen! Vagy ha valaki nagyon türelmetlen betelefonál a bankba elmondja mit akar és már diktálják is, ott tudják miről lesz szó.

2017. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen már régen meg oldódott, nem tudom akkor mi lehetett a baj,de megoldódott 3-4. próbálkozásra
2017. ápr. 22. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!