Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » GYED alatt (minden hónapban...

GYED alatt (minden hónapban nettó 118 e ft) lehet venni részletre TV-t?

Figyelt kérdés

2016. nov. 19. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi tudtunk venni.A számlakivonaton munkabérként volt feltűntetve az utalás.
2016. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen jogcímen utalják a gyedet. Ha munkabér, akkor igen, ha gyermekgondozási díj, akkor nem. Nekem a tgyást utalták munkabér címen, akkor kaptam. Gyedet már gyermekgondozási díj néven kaptam, akkor nem kaphattam hitelt. De, bank is válogatja. Tegyél próbát.
2016. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bérként utalják, és személyi hitelt is tudtam felvenni vele, nem is kicsit! Akkor teszek egy próbát, csak gondoltam előbb itt érdeklődöm mielőtt körberöhögnek a boltban.
2016. nov. 19. 12:28
 4/13 A kérdező kommentje:
Konkrétan Euronics-ben szeretnénk. Elég akkor a bérpapír vagy munkáltatói igazolás kell? És közüzemi szàmlák is kellenek?
2016. nov. 19. 12:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha vettél fel erre személyi kölcsönt,akkor nem hinnèm,hogy engedni fogják.Az Euronics-ban is a Cetelem van,eléggé magasak a feltételeik.Ha a leendő tv és a felvett kölcsön törlesztője nem haladja meg a 33%-ot,akkor megadják.Ellenkező esetben nem valószínű.Viszont ha előtte igényelsz Cetelem hitelkártyát,akkor annak a hitelkeretéig vásárolhatsz részletre,és nincs hitelbírálat.Automatikusan megadják.
2016. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi 2 éve vásároltunk ott budapest bankos hitel volt. Kinyomtattuk az utolsó 2 vagy 3 havi bankszámlakivonatot és elég volt nekik. Meg kell érdeklődni mert van ahol elég a bankszámla kivonat és van ahol nem (pl a Tescoba munkáltatói igazolást kértek + közüzemi számlát is)
2016. nov. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem erre vettem fel, azt simán az Otpnél, egy sima személyi kölcsön. Az Euronics-ben én is úgy tudom, bbank és cetelem van. Persze, megpróbáljuk, aztán kiderül.
2016. nov. 19. 14:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Az erre,azt a gyed-re értettem,nem az áruhitelre.
2016. nov. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs hogy offolok, de miért nem gyűjtöd inkább össze az árát? Sokkal egyszerűbb lenne.
2016. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mi köze van a kettőnek egymáshoz??? Nem tudom összegyűjteni mert most szeretnék karácsonyra venni egy TV-t mivel a nappaliban való bekrepált.. És sajnos nem vagyok milliomos hogy 140et egybe kicsengessek a 19 hónapos kislányom mellett.. De havonta 9-10 e ft-t kitudok, ezért szeretném részletre.. Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 19. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!