Létezik ilyen kölcsön?

Figyelt kérdés
Találtam egy oldalt ahol magánszemély ad hitelt, név szerint Richard Cosmos. Viszont ahhoz, hogy megkapjam előre a 2.000.000 forintot előre kell utalnom 17.000forintot aktivációs díj névvel. Ilyen létezik, vett már fel valaki ilyesmi kölcsönt?

2016. nov. 15. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen az aneve TANULÓ PÉNZ ... Átbaszás , egy banknál komolyabban állnak hozzá . Privát ember nem ad esetleg baráti alapon vagy uzsora pénzt , ezek közül egyik sem nyerő . Látatlanba a semmire elküldenél pénzt ? Küldj nekem 5 rongyot aktiválom , veszek belőle egy adag nassot meg sört ...
2016. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah, létezik, a mesében.
2016. nov. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xswerdy ***** válasza:
Külföldön léteznek olyan portálok, amik magánszemély hitelezőket kötnek össze a hitelt felvevőkkel, kikerülve a bankokat. Tapasztalatom nincs velük, de alapvetően ezek létező vállalkozások (de attól lehet, hogy Te pont egy kamu oldalt találtál meg). Azt nem tudom, hogy milyen költségekkel dolgoznak, de nyilván nem ingyen. Én inkább azt tartanám reálisnak, ha a kamatból csippentenének le maguknak egy keveset, de lehet, hogy tényleg van pluszban ilyen aktivációs díj is.
2016. nov. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a harmadik válaszolónak.
2016. dec. 20. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!