Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Küldött már valaki western...

Küldött már valaki western unionnal bankszámlára pénzt?

Figyelt kérdés
Londonból kapnék a számlámra pénzt. Ha valaki kapott már így utalást, akkor érdekelnének a tapasztalatai, hogy milyen jutalékkal dolgoznak, mennyi idő alatt érkezik meg, stb.

2016. nov. 2. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudtommal a WU nem utal bankszámlára, hanem személyesen kell felvenned Angol fontban vagy magyar forintban (átváltási díjat nem számolnak fel, de olyan rosszul váltanak, hogy az borzalom), és utána fizetheted be a bankszámládra.


A jutalékuk 10%, amit a feladáskor vonnak le az összegből (ennyivel kevesebbet kapsz). A feladás után 24 óra múlva lehet felvenni. A küldőnek tudatnia kell veled az azonosításhoz szükséges dolgokat, anélkül nem veheted fel az összeget. Bármelyik WU-nál felveheted, nem kötött lakóhelyhez.

2016. nov. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez is tipikusan egy olyan kérdés amikor csak be kell írni a googlebe egy kifejezést (jelen esetben western union uk) és meg is van a válasz.

Itt van kalkulátor:

[link]

A [link] egyébként kevesebb költséggel megoldja ugyan ezt a műveletet.

2016. nov. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm, de lehetséges már bankszámlára is küldeni pénzt.


Második: A kérdésem szerves részét képezi az, hogy személyes tapasztalat érdekelt, azt nem tudom kiguglizni. A többit nyilván már én is megtaláltam, de remélem neked jobb a napod, hogy ma is megmondóember lehettél 1 percre.

2016. nov. 2. 12:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a kalkulátor amit linkeltél az online átutalásnál érvényes, én arra a verzióra kérdeztem rá, amikor befizetsz készpénzt és az kerül át számlára.
2016. nov. 2. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, én a tények emberek vagyok, egy hivatlaos honlapnak jobban hiszek, mint egy vadidegennek, aki csak úgy ír valamit egy random honlapon. Azt hittem, az emberek általában ilyenek.
2016. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is hinnék a honlapnak, ha az az infó lenne, ami nekem kell. Egyébként meg sokszor a gyakorlati tapasztalat teljesen mást mutat, mint ami le van írva sajnos (vagy nem sajnos). Azért köszönöm!
2016. nov. 2. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!