Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Autóvásárlás Autóhitel?

Autóvásárlás Autóhitel?

Figyelt kérdés

a fizetésem netto 120.000 + 20.000 cafatéri

autóvásárláson gondolkozok.700.000 önerővel rendelkezem.egy 2007 es nissan-t néztem ki ami értéke 2.300.000 ft.

erre a keresetre kaphatok szerintetek hitelt ami elég lenne?


2016. nov. 1. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs más hiteled, akkor nem esélytelen, hogy megkapd pusztán a pénzügyi adatokat elnézve (kb 40 ezres havi törlesztő jön ki).
2016. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nincs más hitelem.

állandó munkahelyen dolgozom már 2 éve határozatlan idejű szerződéssel.családi házban lakom igy kiadásom szinte nincs vagy csak minimális. akkor kb 50%-50% ék esély van rá? :)

2016. nov. 1. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:

A törvény annyit ír elő, hogy a törlesztőd nem lehet magasabb, mint a fizetésed 50%-a. A legtöbb bank ezt az autót csak max 5 év körüli futamidővel fogja hitelezni, mert túl öreg lenne a hitel lezárásának idejére a hosszabb futamidővel.


Szerintem magasabb, mint 50% az esélyed, de erre a legjobb megoldás, ha felhívsz 1-2 bankot, és kérsz egy előzetes hitelkalkulációt.

2016. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a kalkulátorokon 36 hónapot számoltam mert ennyi időre szeretném felvenni ugy havi kb 50 ezerre jött ki az 1.500.000

de sehol nemirja mennyi a min jövedelem aminek meg kell lennie :)

2016. nov. 1. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Vicc....inkább adósságba vered magad egy szar autóval, hogy villoghass,mint hogy vennél 5kilóért valamit a maradék 200ból meg átiratod és olaj vezérlést meg a féket lecseréld.Úgy megbánnád mint a kutya ami hetet kölykezett! Háhááá gratula!Azt a végén meg a Bank vinné...mint 100ból 97esetben
2017. márc. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!