OptionRobotról vélemény?

Figyelt kérdés
Pontosabban én egyáltalán nem értek a brókerhez... Ez az OptionRobot(.com) tetszik nekem, videókat is néztem róle és elvileg nagyon könnyű használni, csak be kell kapcsolni, és magától kereskedik a pénzeddel. Szerintetek működhet? Vagy van aki kipróbálta? mert az interneten azt olvastam hogy ez megy meg jól csinálja a dolgát. A válaszokat előre is köszönöm.

2016. okt. 31. 19:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Még hozzátenném hogy van egy demó módja és az eddig nekem mindig nyereségesen jött ki.
2016. okt. 31. 19:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Szemfényvesztés....
2016. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól lehet vele keresni...


Ha te árulod olyan balekoknak, akik elhiszik, hogy ezzel pénzt fognak keresni

2016. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tedd már fel magadnak a kérdést: Hogyha ez a robot tényleg működik, vajon miért nem csak a kitalálója/készítője használja teljes titokban és keresi vele hülyére magát?
2016. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a robot működne arról lenne bizonyítékunk.


Egyetlen havi pár tízezerért bérelhető szerveren ezerszám lehetne futtatni, gyakorlatilag a készítője már a tesztelésekkel összeomlasztotta volna a pénzpiacokat.


Természetesen léteznek automatizált kereskedelmi megoldások, amik hosszabb távon szép nyereséget termelnek, de ezeket folyamatosan komoly kereskedő szakemberek hangolják, és ilyen 2 soros algoritmusok alapján működnek, mint amit az emberekre próbálnak sózni, és

2016. nov. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!